6820 micro decor

Dekoratiivpahtel

Minimalism

Sisekujunduses on moes minimalistlikud veidi rustikaalsed betoonpinnad. Sõltuvalt sisekujundaja nägemusest jäetakse tihti kas üks või mitu ruumi seina viimistlemata või viimistletakse kaasaegsete mikrotsement dekoratiivpahtliga. Mikrotsement dekoratiivpahtlid võimaldavad luua atraktiivseid viimistlusi erinevast materjalist aluspindadele. mira 6820 micro decor on rustikaalse välimusega kaasaegne dekoratiivpahtel seinte viimistlemiseks. Valikus on kümme tehases valmistoonitud segu. Hallist kuni oranžini. Tehases segatud toonid tagavad selle, et pahtel ei jää kirju. Juhul kui taotluseks on aga kirju viimistlus, on võimalik kasutada eri kihtides eri toone ning erinevaid segu pealekandmisliigutusi, et saada just endale meelepärane tulemus. Dekoratiivpahtliga saab katta suured pinnad ilma ühenduskohtadeta ning värv ei ole ainult seina pealispinnal vaid kogu pahtlikiht on läbinisti sama tooni.

mira micro decor on ühekomponentne tsemendipõhine kuivsegu, mis segatakse veega ning kantakse aluspinnale pahtlilabida, liibi, veneetsia kellu või muu sarnase tööriista abil. Pahtel kantakse pindadele mitme õhukese 1–2 mm paksuse kihina eri toonis olenevalt aluspinnast ning lõppviimistluse soovist. Micro decor sobib kasutamiseks mira 4170 decor primer ainega krunditud tugeval ja sidusal mineraalsel pinnal nagu betoon, kipsplaat, kergbetoon jne. Sobib ka kasutada värvitud pindadel ning keraamilisel plaadil, mis tuleb eelnevalt mira 7110 base cleaner või 7120 ceramic cleaner pesuainega üle pesta ja vajadusel karestada. Juhul kui taotluseks ei ole keraamilise plaadi vuugikohtade läbikumamine, on mõistlik keraamiliste plaatide pind pahteldada paksemas kihis tavalise tsemendipõhise pahtliga. Mikrotsement kantakse peale lühikeste kaarjate tõmmetega. Nii tekivad pinnale toonivarjundid. Vältida tuleks sirgeid ning ühesuunalisi tõmbeid.

Lihtne paigaldus

mira micro decor on ühekomponentne tsemendipõhine kuivsegu, mis segatakse veega ning kantakse aluspinnale pahtlilabida, liibi, veneetsia kellu või muu sarnase tööriista abil. Pahtel kantakse pindadele mitme õhukese 1–2 mm paksuse kihina eri toonis olenevalt alus- pinnast ning lõppviimistluse soovist.

Micro decor sobib kasutamiseks mira 4170 decor primer ainega krunditud tugeval ja sidusal mineraalsel pinnal nagu betoon, kipsplaat, kergbetoon jne. 

Sobib ka kasutada värvitud pindadel ning keraamilisel plaadil, mis tuleb eelnevalt mira 7110 base cleaner või 7120 ceramic cleaner pesuainega üle pesta ja vajadusel karestada. Juhul kui taotluseks ei ole keraamilise plaadi vuugikohtade läbikumamine, on mõistlik keraamiliste plaatide pind pahteldada paksemas kihis tavalise tsemendipõhise pahtliga.

Mikrotsement kantakse peale lühikeste kaarjate tõmmetega. Nii tekivad pinnale toonivarjundid. Vältida tuleks sirgeid ning ühesuunalisi tõmbeid.

Viimistlus

Kivinenud viimistluspahtli pinna võib lihvida peene liivapaberiga siledaks ja katta mira 4720 decor topcoating pinnakaitsega. See kaitseb pinda mustuse eest ning teeb selle kergesti hooldatavaks. Katmisel kasutatakse siledat värvirulli ning rullitakse põrandalt lae suunas, et vältida tilkumist, mis võib hiljem näha jääda.

Toonid

Valge
Silver
Steel
Gray
Anthracite
Wine
Aubergine
Ocean
Olive
Orange

Tooted