mira on rohkem kui neljakümneaastase ehitusmaterjalide tootmise kogemusega firma. Ettevõte tegutseb valdavalt põhjamaades ning Kesk- ja Ida-Euroopas. Kõikjal turustatakse toodangut mira kaubamärgi all. mira ehitusmaterjalid OÜ tegeleb kuivsegude tootmisega ning turustamisega. Toodangut eksporditakse ka Lätti ja Leetu. mira missioon on nii klientide, ettevõtte töötajate kui omanike rahulolu, luues ohutut, säästlikku ning inimsõbralikku elukeskkonda.

mira äristrateegia on toodete turustamine läbi laia edasimüüjate võrgu, pakkudes sobivaid tooteid ning pakendust nii eratarbijale kui ka professionaalidele. Oluliseks peame oma toodete müüja ning lõpptarbija informeeritust, milleks korraldame koolituspäevi edasimüüjatele ning ehitusfirmadele. Eratarbijale on suunatud arvukad trükised kasulike näpunäidete ning instruktsioonidega. mira sõsarettevõte on Taani firma mira byggeprodukter A/S.

mira ehitusmaterjalid OÜ ekspordiplaan Läti, Leedu ja Soome turgudele, aastateks 2012-2014 on saanud struktuuritoetuse Ettevõtlus Arendamise Sihtasutuselt (EAS). Projekti kestvus on 01.08.2012-31.07.2014.